ItálieKalábrieLevný červnový zájezd do italské Kalábrie na 8 dní s plnou penzí...

Levný červnový zájezd do italské Kalábrie na 8 dní s plnou penzí za 14390 Kč – letecky z Ostravy

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte atraktivní a cenově dostupnou dovolenou v Itálii, Kalábrie je ideální volbou. Naše nabídka zahrnuje týdenní pobyt v termínu13. – 20. června 2024 s ubytováním v oblíbeném 4* hotelu Village Club Santa Caterina a stravováním formou plné penze. Cena zájezdu je stanovena na 14390 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Ostravy. Tuto dovolenou nabízí renomovaná cestovní kancelář Čedok, která je zárukou kvality a spolehlivosti.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kalábrie se nachází se na špičce italské „boty“, je to region plný přírodních krás, bohaté historie a kultury. Pokud Kalábrii navštívíte, neopomeňte zavítat do města Tropea, které je známé svými impozantními útesy a výhledy na Tyrhénské moře. Navíc tu také najdete jednu z nejkrásnějších pláží v celé Itálii. Milovníkům historie pak doporučujeme návštěvu města Reggio Calabria s jeho slavným archeologickým muzeem, které uchovává starověké řecké sochy Riace Bronzes  – dvojici soch nahých vousatých válečníků v plné velikosti, odlité asi 460–450 př. n. l., které byly nalezeny v moři v roce 1972. V okolí hotelu Village Club Santa Caterina můžete prozkoumat malebné vesničky a vychutnat si autentickou italskou kuchyni ve venkovských restauracích. Kalábrie je rovněž skvělým výchozím bodem pro výlety do blízkých hor nebo pro objevování nedotčené přírody národního parku Aspromonte.

Levná dovolená ve 4* hotelu Village Club Santa Caterina - Itálie, Kalábrie, Scalea

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Kalábrie na 8 dní v termínu 13.6.2024 – 20.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Village Club Santa Caterina a stavováním formou plné penze za 14390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Itálii
» Důležité kontakty v Itálii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Itálii
» Fauna v Itálii
» Flora v Itálii
» Doprava v Itálii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Itálii
» Itálie – last minute
» Itálie – first minute
» Hodnocení hotelů v Itálii

— last minute dovolená Itálie, Kalábrie — | další nabídky od Invia.cz