TuniskoLevný červnový zájezd do Tuniska na 7 dní s all inclusive za...

Levný červnový zájezd do Tuniska na 7 dní s all inclusive za 8590 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás v červnu na levnou dovolenou do Tuniska, konkrétně do půvabného přístavního města Port El Kantaoui. Tento týdenní zájezd od 6. do 12. června 2024 nabízí ubytování ve 4* hotelu Le Soleil Abou Sofiane se stravováním formou all inclusive. Hotel je známý svou příjemnou atmosférou a kvalitními službami, které jsou ideální jak pro relaxaci, tak i pro zábavu. Za skvělou cenu 8590 Kč získáte nejen komfortní ubytování, ale i pohodlný letecký transfer z Prahy. Užijte si pohodlí a bezstarostnou atmosféru tohoto oblíbeného tuniského resortu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Město Port El Kantaoui je známé krásně upravenými zahradami, širokou nabídkou vodních sportů a golfovými hřišti. Pro milovníky historie a kultury je v dosahu město Sousse, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Město se může pochlubit dobře zachovanou medinou, kde najdete tradiční tržiště, mešity a opevnění. V Port El Kantaoui si nenechte ujít procházku po maríně s luxusními jachtami a vydejte se na jednu z plaveb kolem pobřeží. Večerní atmosféru pak umocní místní restaurace a kavárny nabízející čerstvé mořské plody a tradiční tuniskou kuchyni.

Levná dovolená v hotelu Le Soleil Abou Sofiane - Tunisko, Port El Kantaoui, Kantaoui

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Port El Kantaoui na 7 dní v termínu 6.6.2024 – 12.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Le Soleil Abou Sofiane a programem all inclusive za 8590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Port El Kantaoui — | další nabídky od Invia.cz