EgyptLevný Egypt: 8 dní v Marsa Alam s 5* ubytováním za neodolatelných...

Levný Egypt: 8 dní v Marsa Alam s 5* ubytováním za neodolatelných 9790 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na exkluzivní last minute dovolenou do Egypta do letoviska Marsa Alam a užijte si zde týdenní pobyt (26.11.2023 – 3.12.2023) v luxusním 5* hotelu Lazuli And Resort. Ubytování s programem all inclusive a leteckou dopravou z Prahy vás vyjde jen na 9790 Kč. Hotel, situovaný přímo u jedné z nejexotičtějších pláží letoviska Marsa Alam, je postaven v nádherném marocko-andaluském stylu. Tuto neopakovatelnou dovolenou nabízí právě teď cestovní kancelář Čedok s úchvatnou slevou 42%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam je skvělou volbou pro milovníky moře a potápění. Návštěva národního parku Wadi El Gemal je absolutní nutností pro každého, kdo chce obdivovat místní faunu a flóru. Milovníci historie by neměli vynechat návštěvu starověkého města El Quseir, které nabízí úžasný pohled do historie regionu. Potápěči a milovníci šnorchlování ocení nedaleké korálové útesy, které jsou domovem pestrobarevného mořského života. A pro ty, kdo hledají odpočinek, nabízejí místní pláže ideální prostředí pro relaxaci pod sluncem.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

26.11.2023 – 3.12.2023

9790 Kč

Levný zájezd do hotelu Lazuli and Resort - Egypt, Marsa Alam

5* Ubytování:
Lazuli And Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Lazuli And Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 26.11.2023 – 3.12.2023 s ubytováním v 5* hotelu Lazuli And Resort a programem all inclusive za 9790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz