ŘeckoLesbosLevný týdenní zájezd do Řecka na ostrov Lesbos jen za 7990 Kč

Levný týdenní zájezd do Řecka na ostrov Lesbos jen za 7990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

V červnovém termínu 4. – 11.6.2024 můžete vyrazit na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Lesbos, kde vás čeká týdenní pobyt v menším příjemném 3* hotelu Kalloni Bay, který je ideální pro každého, kdo hledá klid a pohodu. Hotel nabízí ubytování včetně snídaně a cena zájezdu činí 7990 Kč. Hotel Kalloni Bay se nachází v klidné oblasti blízko nádherné písčité pláže Kalloni, která je dostupná jen přes méně frekventovanou komunikaci a nabízí pozvolný vstup do vody. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Lesbos je třetí největší řecký ostrov, který je známý pro svou bohatou historii, rozmanitou přírodu a kulturní dědictví. Navštívit můžete historické město Mytilini, které je srdcem ostrova a najdete v něm velké množství kaváren, restaurací a obchodů, stejně jako starobylé památky, mezi kterými dominuje hrad Mytilini z byzantské doby. Pro milovníky přírody je tu přírodní park Kalloni, který je důležitým místem pro pozorování ptáků, zejména během jejich migrační sezóny. Nenechte si ujít ani návštěvu vesnice Molyvos s jejím malebným přístavem a historickým hradem, který nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Lesbos je známý i produkcí kvalitního olivového oleje.

Levná dovolená v hotelu Kalloni Bay - Řecko, Lesbos, Skala Kallonis

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Lesbos na 8 dní v termínu 4.6.2024 – 11.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Kalloni Bay včetně snídaně za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Lesbos — | další nabídky od Invia.cz