TuniskoLevný zájezd do Tuniska se slevou 55% - 8 dní s all...

Levný zájezd do Tuniska se slevou 55% – 8 dní s all inclusive jen za 8090 Kč

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se právě teď objevil zajímavý letecký zájezd do Tuniska, kde můžete za skvělou cenu 8090 Kč strávit levnou dovolenou v letovisku Hammamet. Zájezd je prodáván s parádní slevou 55% a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Méditerranée Thalasso Golf, který nabízí komfortní ubytování a stravování formou all inclusive. Zájezd se koná v termínu 11. – 18.5.2024 a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hammamet je někdy označován jako tuniské Saint-Tropez, je ideálním místem pro milovníky slunce, moře a písečných pláží. Tento oblíbený přímořský region nabízí nejen krásné pláže, ale i bohatou historii a kulturu. Navštívit můžete starobylou medinu, která je obklopena mohutnými hradbami, a kterou protkávají úzké uličky plné tradičních obchůdků a tržišť. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací, kde můžete ochutnat tuniskou kuchyni, která se vyznačuje pikantností a rozmanitou chutí. Milovníci golfu mohou v Hammametu zajít na golfové hřiště, které se nachází přímo u hotelu Méditerranée Thalasso Golf. Pokud máte rádi vodu a relaxaci, nevynechejte některé z mnoha místních thalasso center, která se specializují na léčebné a relaxační procedury využívající mořskou vodu.

Levný zájezd do hotelu: Méditerranée Thalasso Golf - Tunisko, Hammamet

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 8 dní v termínu 11.5.2024 – 18.5.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Méditerranée Thalasso Golf a programem all inclusive za 8090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz