MadeiraLevný zájezd na Madeiru letecky z Prahy za 12690 Kč, v březnu...

Levný zájezd na Madeiru letecky z Prahy za 12690 Kč, v březnu včetně snídaně

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v polovině března na levnou dovolenou na Madeiru do malebného města Funchal. Zájezd se koná v termínu 11. – 18.3.2024 a nabízí ubytování v pohodlném 3* hotelu Orca Praia, který se pyšní úchvatnými výhledy na oceán a je situován přímo u pláže. V ceně 12690 Kč je zahrnuto stravování formou snídaně a letecká doprava z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Madeira se může pochlubit nádhernou přírodou, úchvatnými výhledy a množstvím aktivit pro turisty. Hlavní město ostrova, Funchal, je živé místo plné historických památek. Zahrady Monte Palace a slavné lanovky zase nabízejí pohodlný transport a dechberoucí výhledy na město i oceán. Navštivte tržiště Mercado dos Lavradores, kde můžete ochutnat místní speciality a obdivovat pestrobarevné stánky s květinami, ovocem a zeleninou. Nevynechejte procházku po levádách – zavlažovacích kanálech, které se vinou malebnou krajinou. Pro milovníky přírody pak bude milou „povinností“ výlet na Pico do Arieiro, třetí nejvyšší vrchol Madeiry, odkud je jasného počasí vidět i sousední ostrov Porto Santo. Večer můžete strávit na promenádě a vychutnat si atmosféru tohoto magického místa. Madeira je bezesporu destinací, která má pro každého něco – od relaxace na pláži až po dobrodružné výlety do přírody.

Orca Praia - Madeira, Funchal, Camara de Lobos

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, Funchal na 8 dní v termínu 11.3.2024 – 18.3.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Orca Praia včetně snídaně za 12690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Madeiře
» Důležité kontakty na Madeiře
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Madeiře
» Fauna na Madeiře
» Flora na Madeiře
» Doprava na Madeiře
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Madeiře
» Madeira – last minute
» Madeira – first minute
» Hodnocení hotelů na Madeiře

— last minute dovolená Madeira, Funchal — | další nabídky od Invia.cz