MadeiraLevný zájezd na Madeiru za 12190 Kč: Ubytování ve 4* hotelu včetně...

Levný zájezd na Madeiru za 12190 Kč: Ubytování ve 4* hotelu včetně snídaně, odlet z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Na říjen má pro vás cestovní kancelář Čedok tuto skvělou nabídku: 9denní zájezd na Madeiru s termínem konání 6.10.2023 – 14.10.2023. Zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Jardins D´ajuda včetně snídaně a leteckou dopravu z Prahy. Cena činí 12190 Kč. Hotel se nachází v turistické zóně hlavního města Funchal, asi 4 km od jeho centra a 23 km od letiště. V okolí hotelu najdete obchody, bary, restaurace a autobusovou zastávku.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Madeira je známá svými malebnými kopci s úchvatnými výhledy a turistům nabízí nesčetné možnosti. Během pobytu si můžete vychutnat procházky po ostrově, navštívit botanické zahrady a ochutnat místní kuchyni v tradičních restauracích. Mezi další zajímavé možnosti patří návštěva historického centra Funchal, projížďka lanovkou Monte nebo výlety na horské vrcholy. Madeira je ideálním místem pro ty, kdo hledají kombinaci přírodní krásy a kulturního bohatství.

dovolená Portugalsko
od Invia.cz

Levná dovolená Portugalsko, Madeira

letecky na 9 dní

6.10.2023 – 14.10.2023

12190 Kč

levná dovolená v hotelu Jardins D´ajuda - Portugalsko, Madeira

4* Ubytování:
Jardins D´ajuda

další termíny
Jardins D´ajuda

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Madeira na 9 dní za 12190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Portugalsko, Madeira, Jardins D´ajuda — | další nabídky od Dovolena.cz