ŠpanělskoMallorcalevný zájezd na Mallorcu: All inclusive dovolená v hotelu Ilusion Vista Blava...

levný zájezd na Mallorcu: All inclusive dovolená v hotelu Ilusion Vista Blava za 11490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na all inclusive letecký zájezd na Mallorcu! V termínu 21.5.2023 – 28.5.2023 se můžete vydat na 8denní dovolenou na tento krásný španělský ostrov. Cestovní kancelář Čedok připravila last minute nabídku, která zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) s programem all inclusive za 11490 Kč. Přímý let na Mallorcu je operován z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Ilusion Vista Blava se nachází v klidnější části oblíbeného střediska Cala Millor na východní části ostrova. Přímo u hotelu je pěší pobřežní promenáda, která vás dovede k nedalekým střediskům Cala Millor a Cala Bona. Centrum Cala Millor s nákupní pěší zónou, restauracemi a bary je vzdáleno pouhých 400 metrů. Letiště Palma de Mallorca se nachází ve vzdálenosti 70 km, což zajišťuje pohodlný přesun na místo vaší dovolené. Pláž je veřejná a písčitá a rozprostírá se pouhých 300 metrů od hotelu. Můžete si zde užít relaxace na lehátkách, slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pro strávení levné dovolené na krásné Mallorce.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

21.5.2023 – 28.5.2023

11490 Kč

obrazek 77

3* Ubytování:
Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 21.5.2023 – 28.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) a programem all inclusive za 11490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz