ItálieSicílieLevný zájezd na Sicílii: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive...

Levný zájezd na Sicílii: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Sicílie je ideální destinace pro skvělou dovolenou na jihu Itálie. V termínu od 8.9.2023 do 15.9.2023 můžete strávit 8 dní na tomto malebném italském ostrově za příjemnou cenu 15990 Kč, která zahrnuje leteckou dopravu z Prahy, ubytování ve 4* hotelu Zahira Resort & Village a program all inclusive. Tento hotelový resort v arabském stylu leží na jihozápadním pobřeží Sicílie v klidné části letoviska Tre Fontane. Můžete se těšit na dlouhou písčitou pláž s průzračně čistým mořem, červeným saharským pískem a veškerým potřebným vybavením, která je od hotelu vzdálená přibližně 350 metrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sicílie je ostrovem bohatým na historii, kulturu a přírodní krásy. Během pobytu můžete navštívit město Palermo s jeho historickými památkami a tržnicemi plnými lahodných místních specialit. Doporučujeme také výlet do úchvatného údolí tempel v Agrigentu, kde se nachází dobře zachovalé starověké řecké chrámy. Pro milovníky přírody a krásných výhledů bude nezbytnou zastávkou sopka Etna, ať už se rozhodnete na ní vystoupat nebo si jen prohlédnout její okolí. Sicílie je známá i pro své vynikající jídlo, takže nezapomeňte ochutnat tradiční sicilskou kuchyni, včetně čerstvého mořského ovoce a slavné sicilské pizzy.

dovolená Itálie
od Invia.cz

Levná dovolená Itálie, Sicílie

letecky na 8 dní s all inclusive

8.9.2023 – 15.9.2023

15990 Kč

Levná dovolená v hotelu Zahira Resort - Itálie, Sicílie

4* Ubytování:
Zahira Resort & Village
hodnocení 4,1 z 5 – výborné

další termíny
Zahira Resort & Village

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Itálie, Sicílie na 8 dní s all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Itálie, Sicílie, Zahira Resort & Village — | další nabídky od Dovolena.cz