Kanárské ostrovyLoroPark na Tenerife: Místo, kde zázraky přírody ožívají! 🌞🐾🐋

LoroPark na Tenerife: Místo, kde zázraky přírody ožívají! 🌞🐾🐋

Levná dovolená vyhledávač

Vítejte na ostrově Tenerife, jednom z nejkrásnějších míst na Kanárských ostrovech, které skrývá skvostnou zoologickou zahradu s názvem Loropark! Pokud plánujete dovolenou na Tenerife, Loropark je bezesporu jednou z nezapomenutelných zastávek, kterou byste neměli minout.

Loropark se nachází v severní části ostrova, nedaleko města Puerto de la Cruz. Můžete zde objevit úžasný svět vzácných druhů zvířat a rostlin, které jsou téměř jako malý ráj pro milovníky přírody. Zahradu navštěvují lidé z celého světa a důvodů, proč jich sem míří takové množství, je mnoho.

Dovolenou a zájezdy na Tenerife najdete zde

Loropark je hrdý na svou neuvěřitelně bohatou kolekci papoušků. Není proto divu, že slovo „Loro“ ve španělštině znamená „papoušek“. Můžete se těšit na pozorování a obdivování mnoha druhů těchto krásných a pestrobarevných ptáků. A co víc, během dne můžete shlédnout zábavné a poučné show s papoušky, kteří vás pobaví svými schopnostmi a inteligencí.

Kromě papoušků můžete v Loroparku vidět i další exotická zvířata, jako jsou lvouni, gorily, orangutani, delfíni, želvy a mnoho dalších. Při procházce areálem budete mít jedinečnou příležitost spatřit tato krásná zvířata zblízka a dozvědět se o jejich životním prostředí a způsobu života.

Návštěva Loroparku na Tenerife: Nezapomenutelný zážitek s kosatkami!

Jedním z nezapomenutelných zážitků, na který se ve zdejší zoo můžete těšit, je úžasná show s kosatkami, která vás doslova uchvátí a zanechá vám nezapomenutelné vzpomínky. Uvidíte neskutečné akrobatické kousky těchto obřích tvorů, kteří předvedou, jak jsou inteligentní a citliví.

Loropark však není jen o zvířatech, ale také o rostlinách. Botanická zahrada zahrnuje pestrou sbírku tropických rostlin, palem a květin. Procházka stinnou zelení vás zrelaxuje a nabije energií pro další objevování tohoto úchvatného místa.

Dovolenou a zájezdy na Tenerife najdete zde

Zahrada si klade za cíl nejen zábavu, ale také vzdělání. Při každém kroku se dozvíte něco nového o životě zvířat a významu ochrany přírody. Loropark aktivně podporuje ochranu ohrožených druhů a propaguje udržitelnost životního prostředí.

Pokud plánujete na Tenerife dovolenou s rodinou, Loropark je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Děti budou nadšené ze setkání s exotickými tvory a dospělí nezůstanou lhostejní před krásou přírody.

Loropark na Tenerife je zážitkem, který stojí za to zařadit do svého plánu. Je to místo, kde se setkáte s krásou přírody a exotikou a zároveň si odpočinete a zažijete spoustu radosti. Ponořte se do světa zvířat a rostlin, a nechte se okouzlit neopakovatelnou atmosférou tohoto úžasného místa.

Oficiální stránky Loro parku – rezervace a vstupenky

Vybírat můžete také z tipů níže nebo na našich stránkách.


— Kanárské ostrovy, Tenerife —