ThajskoLuxusní 5* dovolená v Thajsku letecky z Brna za 22990 Kč

Luxusní 5* dovolená v Thajsku letecky z Brna za 22990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte únik od každodenního shonu, vydejte se na výjimečnou dovolenou do Thajska, konkrétně na ostrov Phuket. V termínu 23. – 31. ledna 2024 nabízí cestovní kancelář Čedok 9denní pobyt v luxusním 5* hotelu Phuket Panwa Beachfront Resort se stravováním formou snídaně, který se pyšní umístěním na klidné pláži ve středisku Cape Panwa. Odlet je z Brna a cena včetně super slevy 55% činí skvělých 22990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Největší thajský ostrov Phuket je známý svými nádhernými plážemi, zelenými kopci a živou kulturou. Malý poloostrov na jihovýchodním pobřeží ostrova Cape Panwa, kde se hotel nachází, je oblíbený díky své klidné atmosféře a nádherným výhledům na Andamanské moře. V blízkosti hotelu můžete navštívit slavný buddhistický chrám Wat Chalong nebo se vydat na výlet do hlavního města ostrova Phuhet Phuket Town, kde jsou k vidění historické budovy v sino-portugalském stylu. Pro milovníky moře je tu možnost výletu na ostrov Phi Phi nebo do mořského parku Similan Islands, které jsou mezi potápěči oblíbené pro své křišťálově čisté vody a bohatý podmořský život. Na Phuketu najdete také širokou škálu restaurací a trhů, kde můžete ochutnat místní speciality a zakoupit suvenýry.

Thajsko, Phuket, Cape Panwa

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.