TureckoLuxusní 5* zájezd do turecké Alanye je za 11990 Kč - letecky...

Luxusní 5* zájezd do turecké Alanye je za 11990 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Objednejte si luxusní dovolenou v populárním tureckém letovisku Alanya a užijte si na zdejších plážích 9 dní plných odpočinku a zábavy. Tato exkluzivní nabídka platí pro termín 18. – 26. května 2024. Ubytování je zajištěno v 5* hotelu Noxinn Deluxe, který nabízí nejvyšší standardy a služby včetně ultra all inclusive stravování. Odlet je z Prahy. Cena zájezdu činí pouhých 11990 Kč, a to včetně úžasné last minute slevy ve výši 38 %. Pořadatelem je cestovní kanceláří Čedok. Nechte se hýčkat v luxusu, který si zasloužíte.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je známá nádhernými plážemi a bohatým historickým dědictvím. Během své dovolené byste tu rozhodně neměli vynechat návštěvu Alanyjského hradu, který se tyčí na skalnatém mysu nad městem a nabízí dechberoucí výhledy na Středozemní moře. Milovníkům historie doporučujeme návštěvu jeskyně Damlatas, kde jsou k vidění tisíce let staré krápníky. Pokud preferujete aktivní odpočinek, můžete se vydat na trek k řece Dimçayı lemované restauracemi a piknikovými místy, kde si můžete dopřát chvíle odpočinku ve stínu stromů. Alanya samozřejmě nabízí i skvělé možnosti pro nákupy a večerní zábavu, od tradičních tureckých tržišť až po moderní bary a kluby.

obrazek 40
Luxusní zájezd do 5* hotelu NoxInn Deluxe – Turecko, Alanya

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 9 dní v termínu 18.5.2024 – 26.5.2024 s ubytováním v 5* hotelu Noxinn Deluxe včetně programu all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz