ŘeckoKrétaLuxusní all inclusive dovolená na Krétě: Ubytování ve 3* hotelu s olivovým...

Luxusní all inclusive dovolená na Krétě: Ubytování ve 3* hotelu s olivovým hájem za 13990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Lákala by vás dovolená v Řecku na Krétě s ubytováním v krásné zahradě s olivovým hájem? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené na ostrově Kréta, která vám přinese nezapomenutelný zážitek plný krásné přírody a pohodlí. Termínem tohoto pobytu je 22.6.2023 – 29.6.2023 a ubytování je zajištěno ve skvěle hodnoceném 3* hotelu Xidas Garden. V ceně 13990 Kč budete mít kromě kompletních služeb pořádající cestovní kanceláře Alexandria a ubytování ve zmíněném hotelu i program all inclusive a leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Xidas Garden je oblíbeným rodinným hotelem s překrásnou zahradou a olivovým hájem. V okolí se nachází hned pět pláží, které vás okouzlí svou krásou. Z hotelu si můžete užívat nádherný výhled na letovisko Bali a majestátní hory Talea Ori. Pokud budete mít chuť na procházku, taverny a obchody jsou v pěším dosahu. Dovolená na Krétě vás tak přivítá svým klidem a příjemnou atmosférou, která se snoubí s okouzlující přírodou tohoto řeckého ostrova.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

22.6.2023 – 29.6.2023

13990 Kč

obrazek 97

3* Ubytování:
Xidas Garden – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Xidas Garden
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 22.6.2023 – 29.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Xidas Garden a programem all inclusive za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz