KyprLuxusní dovolená na Kypru: 5* hotel, aquapark a vše včetně jen za...

Luxusní dovolená na Kypru: 5* hotel, aquapark a vše včetně jen za 17990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na luxusní dovolenou na Kypru. Pokud toužíte po last minute dovolené ve dnech od 20.9.2023 do 26.9.2023, můžete využít tuto nabídku: Za 17990 Kč získáte týdenní pobyt v 5* hotelu Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa s programem ultra all inclusive. Součástí tohoto luxusního hotelu je aquapark, který je ideálním místem pro zábavu pro všechny členy rodiny. Čeká na vás i malebná pláž, kde si budete moci užít relaxaci a krásný výhled na moře. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Oblast Severního Kypru je bohatá na historii a kulturu. Nezapomeňte navštívit půvabné vesnice, které vám ukáží místní životní styl a tradice. Dále můžete vyrazit za historickými památkami a kláštery, které jsou typické pro tuto část ostrova. Pokud máte rádi přírodu, určitě si nenechte ujít návštěvu národních parků a přírodních rezervací s unikátní florou a faunou. Ať už jste do dobrodruhové, milovníci historie nebo odpočinku na pláži, Severní Kypr má pro každého něco.

dovolená Kypr
dovolená Severní Kypr

Levná dovolená Kypr, Severní Kypr

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

20.9.2023 – 26.9.2023

17990 Kč

Levná dovolená v hotelu Noah's Ark Deluxe Hotel & Spa - Kypr, Severní Kypr, Bafra

5* Ubytování:
Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kypr, Severní Kypr na 7 dní v termínu 20.9.2023 – 26.9.2023 s ubytováním v 5* hotelu Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa včetně programu all inclusive za 17990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kypr


— last minute dovolená Kypr, Severní Kypr — | další nabídky od Invia.cz