ZanzibarLuxusní dovolená na Zanzibaru: 5* hotel přímo na pláži s wellness a...

Luxusní dovolená na Zanzibaru: 5* hotel přímo na pláži s wellness a restaurací na 10 dní za 29606 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte dokonalou destinaci pro svou příští dovolenou, Zanzibar je tím pravým místem. A nabídku last minute dovolené v luxusním 5* hotelu Pearl Beach By Sansi na 10 dní za cenu 29606 Kč nemůžete nevyužít. Ubytujete se v pokojích s výhledem na moře a budete mít přímý přístup na 2 písečné pláže. Hotel nabízí širokou škálu služeb, včetně restaurací, barů, fitness centra, plážových a vodních sportů, wellness centra a wi-fi internetu. A co je nejlepší, hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel je zmístěn na klidném východním výběžku ostrova, v oblasti Michamvi. Restaurace, bary a obchody jsou vzdáleny pouze 3 km od hotelu a letiště se nachází 66 km od letoviska. Pearl Beach By Sansi je menší resort, který vám nabídne pocit klidu a soukromí. Pokud hledáte dokonalé místo na relaxaci a načerpání nových sil, využijte této skvělé nabídky na last minute dovolenou v Zanzibaru.

dovolená Zanzibar

Levná dovolená na Zanzibaru

letecky z Prahy na 10 dní

10.4.2023 – 19.4.2023

29606 Kč

obrazek 16

5* Ubytování:
Pearl Beach By Sansi

Pearl Beach By Sansi
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový

Tato nabídka (dovolená Zanzibar, na 10 dní v termínu 10.4.2023 – 19.4.2023 s ubytováním v 5* hotelu Pearl Beach By Sansi včetně snídaně za 29606 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar


— dovolená Zanzibar — | další nabídky od Invia.cz