ZanzibarLuxusní dovolená na Zanzibaru v 5* hotelu s all Inclusive za 28490...

Luxusní dovolená na Zanzibaru v 5* hotelu s all Inclusive za 28490 Kč, letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená na Zanzibaru s ubytováním v luxusním 5* hotelu Karafuu Beach Resort & Spa, nabízí 9 dní odpočinku ve výjimečném prostředí rovníkové Afriky, konkrétně v letovisku Pingwe, jedné z nejkrásnějších oblastí na východním pobřeží ostrova. Za skvělou cenu 28490 Kč získáte all inclusive ubytování s bohatým výběrem služeb a leteckou dopravu z Prahy. Hotel se pyšní bílou písčitou pláží s pozvolným vstupem do moře a lehátky ve stínu vzrostlých palem. Pro milovníky mořského života je v blízkosti břehu korálový útes. Pro pohodlný vstup do vody doporučujeme obuv.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zanzibar, často označovaný jako ostrov koření, je destinací plnou nezapomenutelných zážitků. Navštivte Stone Town, město zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, procházejte jeho úzkými uličkami a objevte zdejší bohatou historii a kulturu. Pro milovníky přírody doporučujeme výlet do lesa Jozani, domova vzácných červených kolobusů a bujné tropické flóry. Pokud toužíte po dobrodružství, nevynechejte možnost šnorchlování nebo potápění u nádherných korálových útesů. Zanzibar je také známý svými farmami s kořením, kde se dozvíte více o místní produkci hřebíčku, vanilky a muškátového oříšku. Večery si můžete zpříjemnit v některém z místních barů nebo restaurací ochutnáváním tradičních zanzibarských pokrmů.

dovolená Zanzibar
dovolená Pingwe

Levná dovolená Zanzibar, Pingwe

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

25.11.2023 – 3.12.2023

28490 Kč

levný pobyt v hotelu Karafuu Beach Resort & Spa - Zanzibar, Pingwe,

5* Ubytování:
Karafuu Beach Resort & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Karafuu Beach Resort & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Zanzibar, Pingwe na 9 dní v termínu 25.11.2023 – 3.12.2023 s ubytováním v 5* hotelu Karafuu Beach Resort & Spa a programem all inclusive za 28490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar


— last minute dovolená Zanzibar, Pingwe — | další nabídky od Invia.cz