TuniskoLuxusní dovolená v Port El Kantaoui, Tunisko za neuvěřitelných 7490 Kč včetně...

Luxusní dovolená v Port El Kantaoui, Tunisko za neuvěřitelných 7490 Kč včetně all inclusive!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v příštím týdnu na levnou dovolenou do Tuniska a objevte krásy letoviska Port El Kantaoui. V termínu 21.6.2023 – 28.6.2023 si můžete užít 8 dní odpočinku a relaxace v hotelu Soviva Aquapark, který nabízí 3* ubytování a all inclusive program. To vše za skvělou cenu 7490 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Port El Kantaoui je oblíbeným turistickým letoviskem ideálním pro klienty všech věkových kategorií. Můžete si zde užívat sluneční paprsky na písečných plážích, věnovat se vodním sportům nebo si zahrát golf na 36 jamkovém hřišti. Letovisko také nabízí řadu restaurací, kaváren a obchodů, kde si můžete vychutnat místní speciality a nakoupit suvenýry.

Přijeďte a objevte krásy Port El Kantaoui v Tunisku. Toto letovisko vám poskytne relaxaci, zábavu a nezapomenutelné zážitky za skvělou cenu. Nechte se unášet arabskou pohostinností a užijte si dovolenou plnou slunce a radosti.

dovolená Tunisko
dovolená Port El Kantaoui

Levná dovolená Tunisko, Port El Kantaoui

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

21.6.2023 – 28.6.2023

7490 Kč

obrazek 84

3* Ubytování:
Soviva Aquapark – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Soviva Aquapark
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Port El Kantaoui na 8 dní v termínu 21.6.2023 – 28.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Soviva Aquapark a programem all inclusive za 7490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Port El Kantaoui — | další nabídky od Invia.cz