TureckoLuxusní dovolená v tureckém Kemeru: 8 dní v 5* hotelu s all...

Luxusní dovolená v tureckém Kemeru: 8 dní v 5* hotelu s all inclusive za 15064 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si luxusní dovolenou v Turecku plnou nezapomenutelných zážitků! Pokud máte chuť na rychlý útěk od každodenní rutiny, máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené. Zavítejte v období od 2. do 9. září 2023 do krásného letoviska Kemer. Těšit se můžete na komfortní týdenní pobyt v luxusním 5* hotelu Ring Beach s nabitým programem all inclusive, to vše za atraktivní cenu 15064 Kč. Letecká doprava je zajištěna z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během pobytu v Kemeru budete mít možnost ochutnat bohatou a rozmanitou kuchyni. Každý den si budete moci vybírat ze široké nabídky jídel podávaných v hotelové restauraci. Nejenže budete mít možnost ochutnat tradiční turecká jídla, ale také se můžete těšit na pestrou nabídku čerstvého ovoce a lahodných vinných koláčů, které jsou podávány k obědu i večeři. Hotel je situován kousek od krásné a dobře udržované skalnaté pláže, kde si můžete užít odpočinku a osvěžujícího koupání. A pokud máte zájem o prozkoumání okolí, nezapomeňte navštívit blízkou zahradu, která skýtá okouzlující atmosféru a možnost odpočinku v přírodě.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

2.9.2023 – 9.9.2023

15064 Kč

Levná dovolená v hotelu Ring Beach - Turecko, Kemer, Beldibi

5* Ubytování:
Ring Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

Ring Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 2.9.2023 – 9.9.2023 s ubytováním v 5* hotelu Ring Beach a programem all inclusive za 15064 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz