ItálieSardinie / SardegnaLuxusní last minute dovolená na Sardinii: Prosluněné pláže, 4* hotel a all...

Luxusní last minute dovolená na Sardinii: Prosluněné pláže, 4* hotel a all inclusive za 14090 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Sardinie je dokonalým cílem pro vaši last minute dovolenou v Itálii. Nabízíme vám týdenní pobyt v termínu od 31.5.2023 do 7.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Casteldoria Mare. Tento moderní hotelový komplex se nachází v oblasti San Pietro a Mare, pouhých 2,6 km od centra Valledorie s bohatým výběrem obchodů a restaurací. Letiště v Olbii je vzdálené přibližně 90 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jednou z největších předností tohoto hotelu je jeho blízkost k pláži. Veřejná písčitá pláž, která je oddělena pro hotelové hosty, je vzdálená přibližně 50 – 300 metrů od hotelu (v závislosti na typu ubytování). K pláži se dostanete přes cestu a dřevěný můstek se schody. Na pláži jsou zdarma k dispozici lehátka a slunečníky.

Hotelový komplex Casteldoria Mare nabízí širokou škálu vybavení. Vstupní hala s recepcí vám zajistí pohodlné příjezdy a odjezdy. Restaurace v hotelu vám poskytne vynikající gastronomické zážitky. Ve vybraných prostorách je k dispozici zdarma WiFi. Pro osvěžení můžete využít bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma a za poplatek si můžete pronajmout osušky.

Nechejte všechny starosti doma a využijte tuto skvělou nabídku last minute dovolené na Sardinii. S jistotou si užijete sluneční pláže, moderní hotelový komplex a bohatý program all inclusive za skvělou cenu 14090 Kč. Vydejte se na dovolenou snů ve středomořském ráji.

dovolená Itálie
dovolená Sardinie / Sardegna

Levná dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

31.5.2023 – 7.6.2023

14090 Kč

obrazek 103

4* Ubytování:
Casteldoria Mare (Valledoria) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Casteldoria Mare (Valledoria)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna na 8 dní v termínu 31.5.2023 – 7.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Casteldoria Mare (Valledoria) a programem all inclusive za 14090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna — | další nabídky od Invia.cz