EgyptLuxusní last minute dovolená v Egyptě: 8 dní v 5* hotelu s...

Luxusní last minute dovolená v Egyptě: 8 dní v 5* hotelu s aquaparkem za 14590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz jsme pro vás našli skvělý 5* zájezd do Egypta. Neodolatelnou last minute dovolenou v letovisku Marsa Alam si můžete užít v termínu 29.7.2023 – 5.8.2023. Za atraktivní cenu 14590 Kč získáte nejen leteckou dopravu z Brna, ale také luxusní ubytování v 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib. Tento elegantní resort vás nadchne svými výbornými službami a přátelským personálem.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Radisson Individuals Marina Port Ghalib je ideálním místem pro relaxaci a rozkoš z dovolené. Vychutnejte si bohatý program all inclusive a užijte si pohodlí ve vyhřívaných bazénech nebo v relaxační zóně. Navíc součástí hotelu je i aquapark, který potěší nejen děti, ale i dospělé. Krátký transfer z letiště zajistí, že se co nejdříve ocitnete v této oázě klidu. Marsa Alam je známé svými nádhernými korálovými útesy a bohatým podmořským světem, což z něho dělá ideální destinaci pro potápění a šnorchlování. Vydejte se na prohlídku těchto malebných podvodních krajin a nechte se okouzlit krásou egyptského Rudého moře.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

29.7.2023 – 5.8.2023

14590 Kč

obrazek 21

5* Ubytování:
Radisson Individuals Marina Port Ghalib – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Radisson Individuals Marina Port Ghalib
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 29.7.2023 – 5.8.2023 s ubytováním v 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib a programem all inclusive za 14590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz