ŘeckoRhodosLuxusní týdenní 5* all inclusive zájezd do Řecka na ostrov Rhodos jen...

Luxusní týdenní 5* all inclusive zájezd do Řecka na ostrov Rhodos jen za 23190 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Na začátku června vás zveme na luxusní dovolenou do Řecka na ostrov Rhodos. V nabídce cestovní agentury Invia.cz je pro termín 1. – 7.6.2024 k dispozici týdenní pobyt v luxusním 5* hotelu Akti Imperial Deluxe Resort & Spa se stravováním formou ultra all inclusive. Hotel se nachází pouhých 80 metrů od krásné písečno-oblázkové pláže. Za skvělou cenu 23190 Kč získáte nejen pohodlí a luxusní ubytování, ale také neomezený přístup k množství vysoce kvalitních služeb, včetně 8 restaurací, 5 barů a 4 bazénů. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos patří k nejkrásnějším řeckým ostrovům a je skvělou destinací pro milovníky historie, kultury a přírody. Turistickým lákadlem je zejména Staré město Rhodos, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. V jeho historickém centru se můžete procházet romantickými uličkami a objevovat bohatou historii, která sahá až do doby rytířů. Milovníkům přírody doporučujeme výlet do údolí motýlů Petaloudes, kde jsou v letních měsících k vidění stovky těchto okřídlených krasavců. Nezapomeňte také zavítat do historického města Lindos, kde na vás čekají bíle omítnuté domky a nádherná akropole na vrcholu kopce, ze které jsou dechberoucí výhledy na azurově modré vody Egejského moře. Rhodos nabízí ideální kombinaci relaxace na pláži a aktivního odpočinku, a to z něj činí perfektní destinaci pro vaši dovolenou.

Levná dovolená v luxusním 5* hotelu Akti Imperial Deluxe Resort & Spa - Řecko, Rhodos, Ixia

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 7 dní v termínu 1.6.2024 – 7.6.2024 s ubytováním v 5* hotelu Akti Imperial Deluxe Resort & Spa včetně programu all inclusive za 23190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz