EgyptLuxusní týdenní dovolená v Marsa Alam, Egypt - letecký zájezd s all...

Luxusní týdenní dovolená v Marsa Alam, Egypt – letecký zájezd s all Inclusive za 16090 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte kam vyrazit na levnou dovolenou začátkem září? Máme pro vás skvělý tip! Last minute dovolená do Egypta, konkrétně do oblíbeného letoviska Marsa Alam, je skvělou volbou pro každého, kdo touží po exotickém dobrodružství plném zážitků. Termín 30.8.2023 – 5.9.2023 slibuje teplé počasí a zároveň zvýhodněnou cenu 16090 Kč, která jistě potěší.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V rámci této dovolené budete ubytováni v luxusním 5* hotelu Pickalbatros Sands, který nese známku kvality a komfortu. Díky programu all inclusive se nemusíte starat o stravování a můžete se plně soustředit na samotný pobyt. Zvláště rodiny s dětmi ocení vodní skluzavky, línou řeku a lagunu se slanou vodou, které jsou součástí hotelu. Ale nejen to – destinace je také rájem pro milovníky šnorchlování. Pobřežní útes vám umožní ponořit se do fascinujícího podmořského světa a objevovat jeho skryté poklady.

Kromě relaxace na pláži a šnorchlování vás v Marsa Alam čekají další turistické atrakce. Návštěva starobylých egyptských chrámů a památek je jedinečnou příležitostí poznat bohatou historii této země. Nechybí ani možnost výletů do okolního pouštěmi opředeného terénu, kde můžete zažít dobrodružství v písečných dunách. Marsa Alam nabízí pestrou směsici relaxace, zábavy a kultury, která osloví širokou škálu zájemců o dovolenou v Egyptě.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

30.8.2023 – 5.9.2023

16090 Kč

Levná dovolená v hotelu Pickalbatros Sands - Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

5* Ubytování:
Pickalbatros Sands – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Pickalbatros Sands
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 30.8.2023 – 5.9.2023 s ubytováním v 5* hotelu Pickalbatros Sands a programem all inclusive za 16090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz