Dovolená v ExoticeMadagaskar a Zanzibar vás zvou na podzim a v zimě na teplou...

Madagaskar a Zanzibar vás zvou na podzim a v zimě na teplou exotickou dovolenou!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na podzim či v zimě do tepla! Cestovní agentura Invia.cz právě teď odstartovala nabídku zájezdů do exotických destinací, ve kterých se můžete ohřát v průběhu nadcházejících podzimních a zimních chladných měsíců.

Jednou z těchto fascinujících destinací je Madagaskar, ostrov plný překvapení a unikátních zážitků. Možná se vám jméno Madagaskar spojí s populární animovanou pohádkou a jejími roztomilými lemury, avšak tento ostrov skýtá mnohem víc než jen tyto sympatické tvory. Madagaskar je domovem různých druhů zvířat a rostlin, které neexistují nikde jinde na světě.

Dovolenou a zájezdy na Madagaskar najdete ZDE

Jakmile dorazíte na Madagaskar, obklopí vás omamná vůně vanilky, kakaa, skořice a dalších aromatických plodin. To je důvod, proč je Madagaskar nazýván nejvoňavějším ostrovem na světě. Ať už jste rodina nebo nároční individuální cestovatelé, ostrov vás přivítá širokou nabídkou resortů a hotelů, které splní veškerá vaše očekávání. Nezapomeňte ochutnat místní rum vyrobený z cukrové třtiny, nechte si uvolnit ztuhlá záda při masáži, tančete na břehu oceánu, užívejte si zářivě jemný písek a tyrkysově modré vody, anebo si vezměte batoh a vydejte se na dobrodružnou túru, která vám umožní objevovat krásy ostrova z ptačí perspektivy. Vnitrozemí Madagaskaru nabízí mnoho vrcholků, které stojí za zdolání. Buďte ale opatrní, abyste se v této úchvatné kráse neztratili.

Další exotickou destinací nabízenou cestovní agenturou Invia.cz je Zanzibar. Tento ostrov láká návštěvníky svými korálovými útesy a bohatým podmořským světem. Ponořte se do tohoto tropického ráje a objevte neuvěřitelnou rozmanitost života pod hladinou. Průzračné vody a pestrobarevné korály vytvářejí dokonalé prostředí pro potápění a šnorchlování. Můžete tak objevovat fascinující podmořský svět plný tropických ryb a mořských želv. Kromě toho si můžete také užít procházky po nádherných plážích s jemným bílým pískem a vychutnat si sluneční paprsky, které vám dodají potřebnou energii.

Dovolenou a zájezdy na Zanzibar najdete ZDE

Zanzibar je také známý svou bohatou historií a kulturním dědictvím. Můžete navštívit historické město Stone Town, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Projděte se úzkými uličkami plnými orientální architektury, navštivte trhy se speciálním kořením a exotickým ovocem a ochutnejte místní kuchyni, která je ovlivněna africkými, arabskými a indickými tradicemi.

Invia.cz vám nabízí zájezdy s přímými lety do obou exotických destinací, což vám usnadní a zrychlí cestování. Nechte se unést do světa, kde se můžete v podzimních a zimních měsících vyhnout chladu a užít si teplo a krásy tropického ráje.

Nezapomeňte si zjistit více informací o nabídce zájezdů na Invia.cz a připravte se na nezapomenutelný dovolenkový zážitek. Vydejte se na podzim či v zimě do tepla a objevte krásy Madagaskaru a Zanzibaru, ostrovů plných exotického půvabu, fascinující přírody a jedinečných zážitků.

Dovolenou a zájezdy na Madagaskar či Zanzibar můžete vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.