MadagaskarMadagaskar na 9 dní s polopenzí za 18990 Kč - listopadový last...

Madagaskar na 9 dní s polopenzí za 18990 Kč – listopadový last minute s odletem z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená na Madagaskar v termínu 1. – 9.11.2023 přináší jedinečnou příležitost pro všechny milovníky exotických destinací. Zájezd zahrnuje devítidenní pobyt ve 3* hotelu Orangea Beach Resort včetně polopenze a přímé letecké dopravy z Prahy, to vše za příjemných 18990 Kč. Orangea Beach Resort si získal pověst skvělého zázemí s vstřícným personálem a vynikajícím stravováním, což jistě přispěje k dokonalé dovolené na tomto nádherném ostrově.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Madagaskar, s rozlohou přesahující Francii, je známý svou bohatou biodiverzitou a malebnou přírodou. Během pobytu na ostrově můžete navštívit národní parky, jako je Andasibe-Mantadia, kde spatříte místní faunu a flóru, včetně chameleónů a lemurů. Nezapomeňte navštívit i historické památky, jako jsou královské paláce v Antananarivu, a ochutnat místní kuchyni, která spojuje vlivy africké, asijské a evropské kuchyně. Madagaskar ak nabízí mnoho dobrodružství a nezapomenutelných zážitků pro cestovatele všech zájmů.

dovolená Madagaskar

Levná dovolená na Madagaskaru

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s polopenzí

1.11.2023 – 9.11.2023

18990 Kč

Levná dovolená v hotelu Orangea Beach Resort - Madagaskar

3* Ubytování:
Orangea Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Orangea Beach Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Madagaskar na 9 dní v termínu 1.11.2023 – 9.11.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Orangea Beach Resort a stavováním formou polopenze za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madagaskar


— last minute dovolená Madagaskar — | další nabídky od Invia.cz