MadeiraMalebná Madeira čeká! 9 dní v luxusním hotelu se snídaní za 14290...

Malebná Madeira čeká! 9 dní v luxusním hotelu se snídaní za 14290 Kč. Rezervujte nyní!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte této skvělé nabídky a vydejte se koncem srpna v termínu 22.8.2023 – 30.8.2023 na devítidenní dovolenou na ostrov Madeira! Zájezd zahrnuje leteckou dopravu z Brna a ubytování ve 4* hotelu Jardins D´ajuda s bohatou snídaní za pouhých 14290 Kč. Hotelový komplex se nachází v turistické zóně hlavního města Funchalu, jen 4 km od jeho samotného centra. Tato malebná destinace nabízí návštěvníkům úchvatné scenérie, kde se střídají zelená údolí, vodopády a impozantní útesy. Madeira je rovněž rájem pro milovníky pěší turistiky, kteří zde mohou využít množství malebných tras a známé levadové kanály. Dovolenou s tímto pestrým zážitkem pro všechny smysly pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tento zájezd na Madeiru vás zavede do země, kde se snoubí krása divoké přírody s pestrou historií. Kromě úchvatných výhledů a fascinujících procházek po ostrově můžete navštívit také historické památky, mezi něž patří katedrála Sé v Funchalu, která pochází z 15. století, a mnohé další. Madeira je také známá svými trhy, kde můžete ochutnat místní speciality a zakoupit typické výrobky. Na každém kroku se setkáte s vřelým přijetím místních obyvatel, kteří budou rádi, že můžou sdílet krásy svého ostrova s návštěvníky. Nezapomeňte si užít také jedinečný západ slunce nad Atlantickým oceánem. Pojďte objevit tuto jedinečnou destinaci a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Madeiře s Čedokem!

dovolená Madeira
od Invia.cz

Levná dovolená Madeira,

letecky na 9 dní

22.8.2023 – 30.8.2023

14290 Kč

Levný zájezd Jardins D´ajuda, Portugalsko, Madeira

4* Ubytování:
Jardins D´ajuda

další termíny
Jardins D´ajuda

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Madeira na 9 dní za 14290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Madeira, Jardins D´ajuda — | další nabídky od Dovolena.cz