ŠpanělskoMallorcaMallorca: Levný all inclusive zájezd z Ostravy na 8 dní za 13590...

Mallorca: Levný all inclusive zájezd z Ostravy na 8 dní za 13590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Na Mallorcu letecky z Ostravy se můžete vydat v termínu 16.9.2023 – 23.9.2023, a to za atraktivní cenu 13590 Kč. Zájezd zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Globales Playa Santa Ponsa s programem all inclusive. Tento příjemný a přátelský hotel, náležící pod správu renomovaného řetězce Hoteles Globales, se nachází jen 200 metrů od písečné pláže v letovisku Santa Ponsa. Klientům je k dispozici hlavní restaurace, dva bary a rozlehlý bazén obklopený lehátky, která jsou umístěna na trávě i ve stínu vysokých stromů. Pro zábavu jsou pak připraveny bohaté animační programy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mallorca nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých zážitků. Během pobytu byste neměli vynechat návštěvu starobylého města Palma de Mallorca s nádhernou katedrálou La Seu a krásným královským palácem Almudaina. Pro milovníky přírody a krásných pláží bude ideální výlet na západní část ostrova kde se nachází úchvatné skalnaté pobřeží. Pokud jste příznivci aktivní dovolené, můžete využít nabídky vodních sportů, cykloturistiky nebo prozkoumat mnohé turistické stezky a dobrodružství na horském vrcholu Puig Major. Mallorca nabízí také bohatou gastronomickou scénu, můžete si tak vychutnat tradiční španělská jídla i místní speciality. Výlet na tento krásný středomořský ostrov je ideální pro všechny, kdo touží po kombinaci relaxace, kultury a přírodních krás.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

letecky na 8 dní s all inclusive

16.9.2023 – 23.9.2023

13590 Kč

Levná dovolená Globales Playa Santa Ponsa - Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Santa Ponsa

3* Ubytování:
Globales Playa Santa Ponsa
hodnocení 3,8 z 5 – výborné

další termíny
Globales Playa Santa Ponsa

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Tato nabídka (Španělsko, Mallorca na 8 dní s all inclusive za 13590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


16.9.2023 – 23.9.2023 letecky z Brna na 8 dní s all inclusive za 13590 CZK


— Španělsko, Mallorca, Globales Playa Santa Ponsa — | další nabídky od Dovolena.cz