Kapverdské ostrovyMáme pro vás levnou dovolenou na Kapverdských ostrovech na 9 dní za...

Máme pro vás levnou dovolenou na Kapverdských ostrovech na 9 dní za skvělých 15790 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Kapverdské ostrovy jsou skvělým místem pro levnou dovolenou u moře, a to zejména pokud hledáte únik z každodenního stereotypu a chcete se ponořit do exotického prostředí plného slunce. Nabízíme vám last minute zájezd na ostrov Sal, jeden z nejžádanějších ostrovů Kapverdského souostroví. Devítidenní pobyt v termínu 14. – 22. března 2024 zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Aguahotels Sal Vila Verde, který se pyšní vysokým standardem služeb a komfortem pro své hosty. Cena zájezdu činí 15790 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy. Tento zájezd je právě teď prodáván se super slevou 55%, což z něj činí ideální volbu pro všechny, kteří hledají luxusní dovolenou za přijatelnou cenu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Sal nabízí nádherné pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou, které jsou jako stvořené pro relaxaci a slunění. Mezi největší atrakce na ostrově patří surfování, windsurfing a kitesurfing, a to díky ideálním větrným podmínkám, které zde panují během celého roku. Pro milovníky přírody je tu kráter starého vulkánu Salinas de Pedra de Lume, který se naplnil mořskou vodou a dnes je využíván jako přírodní solné jezero, kde se můžete vznášet na vodě podobně jako v Mrtvém moři. Navštívit můžete také městečko Santa Maria na jihu ostrova, kde se vám naskytne příležitost na vlastní kůži zažít místní kulturu, procházet se po barevném tržišti, ochutnat kapverdskou kuchyni v lokálních restauracích nebo se vydat na projížďku rybářskými loďmi. Ostrov Sal je skvělým výchozím bodem pro poznávání krás Kapverdských ostrovů a nabízí jedinečnou kombinaci relaxace a dobrodružství.

Levná dovolená ve 4* hotelu  Aguahotels Sal Vila Verde - Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal, Santa Maria

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 9 dní v termínu 14.3.2024 – 22.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Aguahotels Sal Vila Verde za 15790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Kapverdských ostrovech
» Důležité kontakty na Kapverdských ostrovech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Kapverdských ostrovech
» Fauna na Kapverdských ostrovech
» Flora na Kapverdských ostrovech
» Doprava na Kapverdských ostrovech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Kapverdských ostrovech
» Kapverdské ostrovy – last minute
» Kapverdské ostrovy – first minute
» Hodnocení hotelů na Kapverdských ostrovech

— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz