MarokoMaroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 12590 Kč - letecky...

Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 12590 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v druhé polovině září s cestovní kanceláří Blue Style na levnou dovolenou do Maroka. Máme pro vás skvělou nabídku na týdenní pobyt v Agadiru, který se uskuteční v termínu od 16. do 23. září 2023. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Omega s polopenzí. Celý zájezd včetně letecké dopravy z Prahy pořídíte právě teď za přijatelných 12590 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Maroko je fascinující destinací, která nabízí pestrou paletu zážitků pro každého cestovatele. Agadir je ideálním výchozím bodem pro objevování této země. Doporučujeme navštívit město Essaouira, kde se můžete ponořit do autentické marocké kultury. Pro milovníky přírody je zase skvělou volbou výlet do národního parku Souss-Massa, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a další zvířata. Maroko je také známé svou bohatou tradiční kuchyní, takže nezapomeňte ochutnat místní speciality v tradičních restauracích. Vaše dovolená v Agadiru bude plná dobrodružství a nezapomenutelných momentů.

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 8 dní s polopenzí

16.9.2023 – 23.9.2023

12590 Kč

Levná dovolená v hotelu Omega - Maroko, Agadir

3* Ubytování:
Omega Hotel

další termíny
Omega Hotel

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 12590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Omega Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz