MarokoMaroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 16990 Kč - letecky...

Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 16990 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v nadcházejících dnech na levnou dovolenou na pobřeží Atlantiku do oblíbeného marockého letoviska Agadir. Tato fascinující destinace nabízí vše, co si jen můžete přát pro dokonalou letní dovolenou. Termín zájezdu je stanoven na 5. srpna 2023 s návratem 12. srpna 2023 a veškeré ubytování je zajištěno v luxusním 4* hotelu Anezi Tower. A co je nejlepší? Cena tohoto osmideního dobrodružství je pouze 16990 Kč a zahrnuje i letenku z Prahy a stravování formou polopenze.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marocké letovisko Agadir je jistotou pro ty, kdo touží po poznávání exotických kultur a krás přírody. Agadir leží na jihozápadním pobřeží Maroka a je známý svými nádhernými plážemi s jemným pískem, které lákají milovníky slunce a moře. Pro milovníky surfingu a vodních sportů zde nechybí velké vlny. Pokud se zajímáte o historii, můžete navštívit úchvatné starobylé památky, z nichž některé poskytují úchvatný výhled na město i oceán. Gastronomie v Agadiru je bohatá na vynikající marockou kuchyni, můžete ochutnat rozmanité koření a tradiční pokrmy. Nezapomeňte také vyrazit na nákupy na místní trhy, kde se prodávají různorodé suvenýry a uvidíte zde tradiční řemesla. Agadir je bezpochyby místem, kde se setkávají moderní pohodlí a fascinující historie, což poskytne nezapomenutelný zážitek každému návštěvníkovi.

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 8 dní s polopenzí

5.8.2023 – 12.8.2023

16990 Kč

Levná dovolená Hotel Anezi, Maroko, Agadir

4* Ubytování:
Anezi Tower
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Anezi Tower

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Anezi Tower — | další nabídky od Dovolena.cz