EgyptMarsa Alam: 15denní all inclusive dovolená ve 4* hotelu s plážemi a...

Marsa Alam: 15denní all inclusive dovolená ve 4* hotelu s plážemi a šnorchlováním za 13090 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 13090 Kč můžete už zítra vyrazit na levnou dovolenou do Egypta. V termínu 21.8.2023 – 4.9.2023 vás čeká dvoutýdenní pobyt v nádherném prostředí letoviska Marsa Alam. Tato malebná destinace na východním pobřeží Egypta se postupně proměnila z původní rybářské vesnice na moderní turistické středisko. A právě zde, ve 4* hotelu Coral Hills Resort, budete mít možnost si užít komfortní ubytování i bohatý program all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Destinace Marsa Alam nabízí mnoho zajímavých aktivit a míst k návštěvě. Mezi nejatraktivnější patří šnorchlování a potápění v křišťálově čistých vodách Rudého moře. Podmořský svět zde skýtá fascinující pohled na korálové útesy a pestrou paletu mořských živočichů. Pro milovníky historie je skvělou volbou výlet do nedalekého města Luxor, které je bohaté na starověké památky a archeologické nálezy. Oblíbeným cílem je také návštěva Národního parku Wadi El Gemal, kde si můžete prohlédnout unikátní flóru a faunu. Kromě toho nabízí Marsa Alam nespočet pláží, na kterých si užijete klidné chvíle, dlouhé procházky a romantické západy slunce.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Ostravy na 15 dní s all inclusive

21.8.2023 – 4.9.2023

13090 Kč

Levná dovolená v hotelu  Coral Hills Resort - Egypt, Marsa Alam

4* Ubytování:
Coral Hills Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Coral Hills Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 15 dní v termínu 21.8.2023 – 4.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Coral Hills Resort a programem all inclusive za 13090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz