BulharskoVarnaNavštivte pláže v bulharské Varně a jejím okolí

Navštivte pláže v bulharské Varně a jejím okolí

Levná dovolená vyhledávač

Pláže v bulharské Varně a jejím okolí

Varna, ležící na bulharském pobřeží Černého moře, je nejen významným přístavem a turistickým centrem, ale také místem s nádhernými plážemi. Tyto pláže jsou oblíbeným cílem turistů z celého světa, kteří sem přijíždějí nejen kvůli koupání a opalování, ale také kvůli vodním sportům, nočnímu životu a krásné přírodě.

Jednou z největších pláží v těsném sousedství Varny je pláž Zlatni pjasăci (Zlaté písky), která se rozprostírá na sever od města. Tato pláž je dlouhá 4 kilometry a nabízí bílý písek a čistou vodu. Na pláži je mnoho restaurací, barů, obchodů a dalších služeb pro turisty. V blízkosti je také mnoho hotelů a rekreačních zařízení.

Levnou dovolenou ve Varně hledejte ZDE

Další populární pláží je pláž Sv. Konstantina a Elena, kterou najdete jižně od města. Tato pláž je také velmi oblíbená díky svému klidnému prostředí, čisté vodě a písku. Na pláži je mnoho stánků s občerstvením, kaváren a restaurací.

Pokud hledáte více adrenalinových zážitků, můžete se vydat na pláž Kabakum. Tato pláž je oblíbená mezi surfisty a dalšími vodními sportovci díky dobrým větrným podmínkám a vlnám. Na pláži najdete také mnoho barů a klubů, kde se můžete bavit celou noc.

Pláž Varna je další pláží, kterou byste neměli vynechat. Nachází se přímo v centru města a nabízí výhled na přístav a historickou část města. Pláž je menší než předchozí, ale je skvělým místem k odpočinku a procházce.

Pláže ve Varně jsou opravdu nádherné a nabízejí mnoho možností pro zábavu, relaxaci a sportování. Varnské pláže jsou navíc velmi snadno dostupné, díky tomu, že jsou situovány v blízkosti města a mají dobrou dopravní infrastrukturu. Pokud tedy hledáte krásné místo k odpočinku a koupání, Varna je pro vás tou správnou volbou.

Dovolenou a zájezdy můžete také vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.


— pláže ve Varně —