ThajskoNeodolatelná last minute dovolená v Thajsku za 26490 Kč - zítra letecky...

Neodolatelná last minute dovolená v Thajsku za 26490 Kč – zítra letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Thajsko, země úchvatných pláží, krásné přírody a bohaté kultury, láká návštěvníky ze všech koutů světa. Pokud plánujete dovolenou v této exotické destinaci, měli byste zvážit pobyt v Krabi, což je oblast na jižním pobřeží Thajska s mnoha nezapomenutelnými zážitky.

Letovisko Krabi je známé svými bílými písečnými plážemi, krásnými ostrovy a tajemnými jeskyněmi. Nabízí mnoho aktivit pro milovníky dobrodružství, jako jsou potápění, šnorchlování, horolezectví a mnoho dalších. Tato oblast je ideálním místem pro objevování přírodních krás a zároveň pro relaxaci na prosluněných plážích.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Krabi Cha-Da Resort je čtyřhvězdičkový hotel, který vám nabídne skvělé ubytování v tropickém lese s nádherným výhledem na záliv. Hotel se nachází v letovisku Ao Nang, které je známé jako vynikající výchozí bod pro objevování regionu Krabi. Krabi Cha-Da Resort nabízí široké spektrum služeb včetně restaurace, baru u bazénu, bazénů a terasy s výhledem na moře.

Pokud hledáte last minute dovolenou v Thajsku, Krabi je skvělou volbou a Krabi Cha-Da Resort je ideální místo pro relaxaci a objevování přírodních krás této exotické destinace.

dovolená Thajsko
dovolená Krabi

Levná dovolená Thajsko, Krabi

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s polopenzí

18.3.2023 – 26.3.2023

26490 Kč

obrazek 26

4* Ubytování:
Krabi Cha-Da Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Krabi Cha-Da Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Thajsko, Krabi na 9 dní v termínu 18.3.2023 – 26.3.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Krabi Cha-Da Resort a stavováním formou polopenze za 26490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Thajsko


— last minute dovolená Thajsko, Krabi — | další nabídky od Invia.cz