BulharskoNeuvěřitelná cena! Last minute dovolená v Obzoru za pouhých 4490 Kč! Letecky...

Neuvěřitelná cena! Last minute dovolená v Obzoru za pouhých 4490 Kč! Letecky z Pardubic.

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám skvělý letecký zájezd do Bulharska za bezkonkurenční cenu! Last minute dovolená Bulharsko, Obzor na 8 dní v termínu 23.6.2023 – 30.6.2023 s ubytováním v hotelu Black Sea včetně snídaně za 4490 Kč. Letecky z Pardubic. Písečná pláž 200 metrů od oblíbeného rodinného hotelu, který se nachází v nově vybudované části letoviska.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Obzor, letovisko na východním pobřeží Bulharska, je ideálním místem pro letní dovolenou. Písečná pláž, vzdálená pouhých 200 metrů od hotelu Black Sea, je vhodná pro opalování i různé plážové aktivity. Nově vybudovaná část letoviska poskytuje moderní vybavení a příjemnou atmosféru, což je atraktivní zvláště pro rodiny s dětmi.

Kromě relaxace na pláži si můžete vychutnat vodní sporty nebo prozkoumat starou část města Obzor s historickými památkami, včetně ruin antické pevnosti. Zdejší trhy a obchody nabízejí široký výběr místních produktů a suvenýrů. Tato last minute nabídka je skvělou příležitostí pro levnou dovolenou v bulharském Obzoru, a to za velmi atraktivní cenu. Nezapomeňte si rezervovat své místo na tomto skvělém zájezdu, který odstartuje z Pardubic. Užijte si slunečné dny, krásné pláže a nezapomenutelnou dovolenou v Obzoru!

dovolená Bulharsko
dovolená Obzor

Levná dovolená Bulharsko, Obzor

last minute

letecky z Pardubic na 8 dní

23.6.2023 – 30.6.2023

4490 Kč

obrazek 127

Ubytování:
Black Sea – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Black Sea
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Pardubic

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Obzor na 8 dní v termínu 23.6.2023 – 30.6.2023 s ubytováním v hotelu Black Sea včetně snídaně za 4490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Obzor — | další nabídky od Invia.cz