EgyptNeuvěřitelná prázdninová nabídka: 15 dní v Hurghadě s all inclusive za pouhých...

Neuvěřitelná prázdninová nabídka: 15 dní v Hurghadě s all inclusive za pouhých 17290 Kč! Letecky z Ostravy

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte, kde strávíte o letních prázdninách dovolenou? Co takhle Egypt! Přinášíme vám tip na skvělý zájezd do oblíbeného egyptského letoviska Hurghada. Zde můžete v termínu 18.7. – 1.8.2024 strávit dva týdny levné dovolené s ubytováním v dobře hodnoceném 3* hotelu Dexon Roma a stravováním formou all inclusive. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style, odlet je z Ostravy. Celý balíček služeb pořídíte právě teď za fantastickou cenu 17290 Kč! A to je jedinečná příležitost, jak zažít nezapomenutelné chvíle v exotickém prostředí bez zbytečně vysokých výdajů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je perla Rudého moře známá nejen svými krásnými plážemi, ale i vynikajícími podmínkami pro potápění a šnorchlování. Pokud máte rádi mořský svět, nenechte si ujít výlet do některého z mnoha místních potápěčských středisek. Kromě mořských radovánek můžete navštívit i pouštní safari, kde na vás čeká jízda na čtyřkolkách nebo na velbloudech, a kde budete mít možnost spatřit krásy egyptské pouště. Milovníkům historie doporučujeme výlet do Luxoru s majestátními památkami jako je například chrám v Karnaku nebo proslulé Údolí králů. V hurghadě najdete i širokou paletu obchodů a trhů s místními suvenýry a možností ochutnat tradiční egyptské speciality. Nezapomeňte si užít také večerní život v Hurghadě. Ta je totiž plná barů, klubů a diskoték, na kterých můžete tančit až do ranních hodin. S tak širokou nabídkou aktivit a atrakcí je Hurghada ideálním místem pro každého, kdo hledá dovolenou plnou zážitků.

Levná dovolená ve 4* hotelu Dexon Roma - Egypt, Hurghada

Tato nabídka (first minute dovolená Egypt, Hurghada na 15 dní v termínu 18.7.2024 – 1.8.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma a programem all inclusive za 17290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— first minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz