TureckoNeváhejte a využijte levnou dovolenou do Turecka: 8 dní v Kemeru s...

Neváhejte a využijte levnou dovolenou do Turecka: 8 dní v Kemeru s all inclusive za 10739 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na levnou dovolenou do tureckého letoviska Kemer, které vás okouzlí svou malebnou přírodou a bohatou historií. V termínu od 11.8.2023 do 18.8.2023 máte jedinečnou příležitost zde strávit týdenní pobyt s programem all inclusive ve 3* hotelu Get Enjoy Hotels za skvělou cenu 10739 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turecko je země, která láká turisty pestrou paletou turistických zajímavostí. Kemer, ležící na pobřeží Středozemního moře, nabízí nádherné pláže s tyrkysovou vodou, které jsou ideálním místem pro osvěžující koupání a relaxaci. Pokud máte rádi historii, můžete navštívit starobylé památky, jako je antické město Olympos s ruinami a amfiteátrem, nebo se vydat do starobylého města Phaselis, které kdysi sloužilo jako významný přístav. Pro milovníky přírody a adrenalinu je tu možnost vydat se na treky do národního parku Beydağları nebo se projet panoramatickou lanovkou na horu Tahtalı, odkud si můžete vychutnat dechberoucí výhled na okolní krajinu.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

11.8.2023 – 18.8.2023

10739 Kč

Levná dovolená Get Enjoy Hotels (ex. Matiate), Turecko, Kemer, Beldibi

3* Ubytování:
Get Enjoy Hotels (Ex. Matiate) – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Get Enjoy Hotels (Ex. Matiate)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 11.8.2023 – 18.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Get Enjoy Hotels (Ex. Matiate) a programem all inclusive za 10739 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz