Spojené arabské emirátyDubajNezapomenutelná dovolená v Dubaji s ubytováním ve 3* hotelu se snídaní za...

Nezapomenutelná dovolená v Dubaji s ubytováním ve 3* hotelu se snídaní za skvělou cenu 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Skvělá last minute nabídka na desetidenní pobyt v Dubaji na vás čeká! Vydejte se do Spojených arabských emirátů v termínu od 3.5.2023 do 12.5.2023 a ubytujte se ve tříhvězdičkovém hotelu Arabian Park Edge by Rotana, který nabízí snídani v ceně za pouhých 12990 Kč. Letenky z Prahy jsou samozřejmostí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Poloha hotelu je ideální pro ty, kteří chtějí být blízko nákupních možností, restaurací a barů. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka vzdálená pouhých 240 metrů. Pokud se rozhodnete se vydat na nákupy do Dubai Mall, můžete využít hotelový autobus, který vás tam zdarma doveze. Dubai Mall se nachází pouhých 11 kilometrů od hotelu. Letiště v Dubaji je vzdáleno cca 8 kilometrů.

Pokud máte chuť na slunění a koupání, můžete se vydat na veřejnou pláž La Mer, která je vzdálena cca 11 kilometrů od hotelu. Hotelový autobus na pláž je také zdarma. Za poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Na pláži jsou také k dispozici sprchy a WC. Zarezervujte si tuto skvělou last minute nabídku a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Dubaji!

dovolená Spojené arabské emiráty
od Invia.cz

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Dubaj

letecky na 10 dní

3.5.2023 – 12.5.2023

12990 Kč

obrazek 71

3* Ubytování:
Arabian Park Edge by Rotana
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Arabian Park Edge by Rotana

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Spojené arabské emiráty, Dubaj na 10 dní za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Spojené arabské emiráty, Dubaj, Arabian Park Edge by Rotana — | další nabídky od Dovolena.cz