BulharskoPrimorskoObjevte bulharské Primorsko: 8 dní ve 3* hotelu s výhledem na moře...

Objevte bulharské Primorsko: 8 dní ve 3* hotelu s výhledem na moře za 8990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Primorsko je oblíbeným bulharským letoviskem, které nabízí vše, co potřebujete pro perfektní dovolenou u moře. Pokud plánujete týdenní pobyt na konci srpna, máme pro vás skvělou nabídku v termínu od 19.8.2023 do 26.8.2023. Lákalo by vás ubytování ve 3* hotelu Sea View s výhledem na moře? A co k tomu snídaně? Všechno tohle a ještě víc získáte právě teď za atraktivní cenu 8990 Kč! Letecky vyrazíte z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Primorsko, to není jenom hotel. Je to místo, kde si užijete skvělou rodinnou dovolenou. Hotel je menší, ale útulný a nachází se přímo v první linii u severní pláže. Co si představit pod slovem „severní pláž“? Písečné duny! Ano, duny, které navazují na písečnou pláž, jsou jedním z mnoha kouzelných prvků této lokality. A pro všechny, kdo nemohou odolat nákupům, je v blízkosti hotelu supermarket, který nemůžete cestou na pláž minout. Takže pokud toužíte po klidné dovolené na pláži s výlety do okolí nebo objevováním přírodních krás, pak je Primorsko tou správnou volbou pro vaši dovolenou.

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

letecky na 8 dní

19.8.2023 – 26.8.2023

8990 Kč

Last minute Hotel Sea View, Bulharsko, Primorsko

3* Ubytování:
Sea View
hodnocení 3,8 z 5 – výborné

další termíny
Sea View

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Bulharsko, Primorsko na 8 dní za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Bulharsko, Primorsko, Sea View — | další nabídky od Dovolena.cz