BulharskoObjevte historickou Sozopoli - levná dovolená v Bulharsku v Penzionu Didi letecky...

Objevte historickou Sozopoli – levná dovolená v Bulharsku v Penzionu Didi letecky za 6690 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Červnová dovolená v bulharské Sozopoli je ideální pro ty, kdo hledají klidnou dovolenou v překrásném historickém městě. Sozopol se nachází na jihovýchodním pobřeží Bulharska a nabízí krásné pláže, romantické procházky a skvělou bulharskou kuchyni.

Termín 28.5.2023 – 4.6.2023 nabízí 8 dní v hotelu Penzion Didi za pouhých 6690 Kč, letenky z Prahy jsou v ceně. Penzion se nachází v centru historického města a je ideální pro milovníky historie a romantických procházek. Restaurace s bulharskou kuchyní jsou v blízkosti.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Penzion Didi je vzdálen přibližně 240 m od městské písčité pláže a cca 1000 m od pláže Charmanite. Díky své poloze je ideálním místem pro procházky po historickém centru Sozopole. Užijte si klidnou dovolenou a poznávejte krásy bulharského pobřeží. Rezervujte si svůj pobyt již dnes a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Sozopoli.

dovolená Bulharsko
dovolená Sozopol

Levná dovolená Bulharsko, Sozopol

letecky z Prahy na 8 dní

28.5.2023 – 4.6.2023

6690 Kč

Bulharsko, Sozopol, Penzion Didi

Ubytování:
Penzion Didi

Penzion Didi
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Bulharsko, Sozopol na 8 dní v termínu 28.5.2023 – 4.6.2023 s ubytováním v hotelu Penzion Didi za 6690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— dovolená Bulharsko, Sozopol — | další nabídky od Invia.cz