MaltaObjevte kouzla Malty s cestovní kanceláří Čedok: 8 dní za 10439 Kč...

Objevte kouzla Malty s cestovní kanceláří Čedok: 8 dní za 10439 Kč letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte krásné a zajímavé místo pro vaši příští dovolenou, Malta by mohla být tou správnou volbou. Tato malebná středomořská země nabízí svým návštěvníkům krásné pláže, bohatou historii a jedinečnou kulturu. Pokud se chystáte tuto ostrovní zemi navštívit, doporučujeme využít nabídku cestovní kanceláře Čedok.

Čedok právě teď nabízí 8 denní dovolenou na Maltě v termínu od 20.4.2023 do 27.4.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Luna Holiday Complex za 10439 Kč. Tato nabídka zahrnuje i letenky z Prahy.

Hotel Luna Holiday Complex se nachází v oblasti Mellieha, malém městečku na severu Malty. Svým hostům nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Hotel disponuje bazénem, restaurací, barem a dalším vybavením, které vám umožní strávit příjemný pobyt na Maltě.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mellieha je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Malty. Toto malebné městečko je umístěno nedaleko některých nejkrásnějších pláží na Maltě, včetně pláže Ghadira Bay, která je oblíbená u místních i turistů. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si pronajmout vodní skútr nebo si zajet na windsurfing.

Malta je také bohatá na historii a kulturu. Navštivte město Mdina, které je obklopeno hradbami a nabízí úchvatné výhledy do okolí. Toto historické město je také domovem některých nejkrásnějších kostelů a katedrál na Maltě.

Pokud máte zájem o archeologii, můžete navštívit město Tarxien, kde se nacházejí megalitické chrámy, které jsou staré až 5000 let. Tyto chrámy jsou uznávány jako jedny z nejvýznamnějších památek na Maltě.

Malta je krásná a fascinující země, která nabízí mnoho možností pro zábavu, relaxaci a poznávání nových kultur.

dovolená Malta
dovolená Mellieha

Levná dovolená Malta, Mellieha

letecky z Prahy na 8 dní

20.4.2023 – 27.4.2023

10439 Kč

Malta, Mellieha, Luna Holiday Complex

3* Ubytování:
Luna Holiday Complex – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Luna Holiday Complex
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový

Tato nabídka (dovolená Malta, Mellieha na 8 dní v termínu 20.4.2023 – 27.4.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Luna Holiday Complex za 10439 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Malta


— dovolená Malta, Mellieha — | další nabídky od Invia.cz