AlbánieObjevte kouzlo Albánie: Last minute dovolená v Durrësu s all inclusive za...

Objevte kouzlo Albánie: Last minute dovolená v Durrësu s all inclusive za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na levnou dovolenou do Albánie, která vás okouzlí malebnou přírodou, bohatou historií a pohostinností místních obyvatel. Albánie se stává stále populárnější destinací pro dovolenou díky svému příjemnému středomořskému klimatu a malebným plážím.

Využijte nabídku last minute dovolené v Albánii a vydejte se do města Durrës, které leží na pobřeží Jaderského moře. Termín 26.6.2023 – 3.7.2023 je ideální pro letní dovolenou plnou mořských radovánek. Ubytujte se v pohodlném 4* hotelu Germany, který nabízí veškeré potřebné vybavení pro váš odpočinek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během svého pobytu v Durrësu si můžete užít bohatý program all inclusive, který zahrnuje nejen pohodlné ubytování, ale také plnou penzi, různé aktivity a zábavu. Prozkoumejte okolní krásnou přírodu, navštivte historické památky a ochutnejte tradiční albánskou kuchyni.

Tato last minute dovolená v Albánii je nyní dostupná za skvělou cenu 7990 Kč. Odlet je z Prahy. Využijte tuto jedinečnou příležitost a objevte krásy Albánie. Užijte si relaxaci na pláži, poznávejte nové kultury a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky z tohoto malebného balkánského ráje.

dovolená Albánie
dovolená Durrës

Levná dovolená Albánie, Durrës

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

26.6.2023 – 3.7.2023

7990 Kč

obrazek 135

4* Ubytování:
Germany – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Germany
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Durrës na 8 dní v termínu 26.6.2023 – 3.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Germany a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie


— last minute dovolená Albánie, Durrës — | další nabídky od Invia.cz