Černá HoraObjevte kouzlo Černé Hory na Budvanské Riviéře: 8 dní ve 3* hotelu...

Objevte kouzlo Černé Hory na Budvanské Riviéře: 8 dní ve 3* hotelu se snídaní za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se objevovat krásy Černé Hory! Cestovní kancelář Čedok připravila neodolatelnou nabídku na 8denní dovolenou na Budvanské Riviéře. Termínem vaší výpravy bude 21.5.2023 až 28.5.2023, a to s ubytováním ve 3* hotelu Skyprime včetně stravování formou snídaně za skvělých 10990 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Skyprime Hotel se nachází v blízkosti pláže Slovenska plaža, která je od hotelu vzdálena přibližně 1 km. Tento písečno-oblázkový ráj vás přivítá svou krásou a nabídkou vodních aktivit. Kromě toho jsou v okolí i další oblíbené pláže, jako například Dukley beach a Pizana beach, které rovněž stojí za návštěvu. Pokud máte zájem o historii, můžete se vydat do kláštera Podmaine Monastery, který je nedaleko.

Samotný hotel nabízí veškeré vybavení, které potřebujete pro pohodlný pobyt. K dispozici je recepce, restaurace, bar, Wi-Fi, terasa, zahrádka a úschovna zavazadel. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou, fénem, klimatizací, topením a televizí. Pokud jde o stravování, snídaně jsou zahrnuty v ceně.

Nechte se okouzlit krásami Černé Hory a využijte této skvělé nabídky od Čedoku. Zarezervujte si svou dovolenou ještě dnes a zažijte nezapomenutelný pobyt na Budvanské Riviéře!

dovolená Černá Hora
od Invia.cz

Levná dovolená Černá Hora, Budvanská Riviéra

letecky na 8 dní

21.5.2023 – 28.5.2023

10990 Kč

obrazek 56

3* Ubytování:
Skyprime Hotel

další termíny
Skyprime Hotel

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Černá Hora, Budvanská Riviéra na 8 dní za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


21.5.2023 – 28.5.2023 letecky z Prahy na 8 dní se snídaní za 10990 CZK


— Černá Hora, Budvanská Riviéra, Skyprime Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz