ŘeckoObjevte kouzlo řeckého Pelionu: 8 dní hor, pláží a nezapomenutelných zážitků za...

Objevte kouzlo řeckého Pelionu: 8 dní hor, pláží a nezapomenutelných zážitků za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v příštím týdnu na týdenní levnou dovolenou plnou zážitků na řecký poloostrov Pelion, domov Kentaurů, horských vesniček a úchvatných pláží. Termín této neodolatelné nabídky je od 3. srpna 2023 do 10. srpna 2023. Za skvělou cenu 10990 Kč si můžete užít komfortní ubytování ve 3* hotelu Saily Beach v malebné vesničce Koropi. Zájezd zahrnuje polopenzi, a to není vše – letecká doprava z Brna je také zahrnuta v ceně.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Saily Beach je ideálním výchozím bodem pro vaše dobrodružství. Užijete si průzračné moře s pozvolným vstupem do vody na pláži Milies, která je jen kousek od hotelu v Pagasitickém zálivu. Tato pláž je navíc domovem vzácně se vyskytujícího tuleně středomořského, což bude fascinující zážitek zejména pro milovníky přírody. Pelion nabízí mimořádnou kombinaci hor a moře, můžete si tak vychutnat krásné horské túry a poté se osvěžit v teplých vodách Egejského moře. Po náročném dni přijde vhod relaxace na pláži a pozorování neuvěřitelných západů slunce. Řecko je zemí bohatou na historii, kulturu a tradiční gastronomii. Můžete se tak těšit na objevování místních památek, vesniček a ochutnávání lahodných řeckých pokrmů. Zájezd do Řecka je skvělou kombinaí relaxace, dobrodružství a poznávání nových kultur.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko,

letecky na 8 dní s polopenzí

3.8.2023 – 10.8.2023

10990 Kč

Dovolená Řecko, Saily Beach letecky z Brna s polopenzí

3* Ubytování:
Saily Beach

další termíny
Saily Beach

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Řecko, na 8 dní s polopenzí za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Saily Beach — | další nabídky od Dovolena.cz