ItálieSicílieObjevte kouzlo Sicílie: Last minute dovolená s polopenzí za 13990 Kč!

Objevte kouzlo Sicílie: Last minute dovolená s polopenzí za 13990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Sicílie je jednou z velmi atraktivních destinací pro letní dovolenou v Itálii. Pokud ještě váháte, kde strávit své letní prázdniny, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se na osm dní na ostrov Sicílie v termínu od 14. července do 21. července 2023 a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na italském pobřeží.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V rámci tohoto last minute zájezdu si můžete užít pohodlné ubytování ve 3* hotelu Torre Normanna, který se nachází v severní části Sicílie v blízkosti oblíbeného letoviska Altavilla Milicia. Tento hotel nabízí kvalitní služby a polopenzi. Okolí je plné krásných pláží, malebných přístavů a historických památek. Objevte přírodní krásy Sicílie, jako je sopka Etna nebo úchvatná údolí Valle dei Templi. Za cenu 13990 Kč si můžete zajistit nezapomenutelnou dovolenou na Sicílii včetně letecké dopravy z Prahy, která vás okouzlí svým jedinečným mixem historie, kultury a přírodního bohatství.

dovolená Itálie
dovolená Sicílie

Levná dovolená Itálie, Sicílie

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

14.7.2023 – 21.7.2023

13990 Kč

Dovolená Torre Normanna, Itálie, Sicílie, Altavilla Milicia

3* Ubytování:
Torre Normanna – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Torre Normanna
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sicílie na 8 dní v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Torre Normanna a stavováním formou polopenze za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Sicílie — | další nabídky od Invia.cz