TureckoObjevte kouzlo Turecka v Alanye: Last minute dovolená s all inclusive za...

Objevte kouzlo Turecka v Alanye: Last minute dovolená s all inclusive za 7230 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Alanya, ležící na jihovýchodě Turecka, je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa. S využitím této nabídky můžete strávit 8 dní levné dovolené od 27. června 2023 do 4. července 2023 ve 3* hotelu Sun Vera (Ex. Fun Point), který nabízí program all inclusive. Cena tohoto zájezdu s odletem z Prahy činí 7230 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je malebné letovisko s bohatou historií a nádhernými plážemi. Nachází se na turecké riviéře a je obklopena majestátními horami. Mezi hlavní atrakce v Alanyi patří Alanya Castle, starověká pevnost postavená na vrcholu kopce s nádherným výhledem na město a moře. Další zajímavostí je Damlataş Cave, jedna z nejkrásnějších jeskyní v Turecku, která je známá svými přírodními útvary.

Pro ty, kteří milují vodní radovánky, je tu Aqua Park, velký vodní park s tobogány a bazény pro zábavu celé rodiny. Pokud preferujete relaxaci u moře, můžete si vychutnat sluneční paprsky a křišťálově čistou vodu na pláži Kleopatra nebo na pláži Incekum. Pláže v Alanyi jsou dobře vybavené a nabízejí širokou škálu vodních sportů, jako je potápění, vodní lyžování a jízda na banánu.

Alanya je snadno dostupná letecky z Prahy a nabízí bohaté možnosti pro strávení nezapomenutelné dovolené.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

27.6.2023 – 4.7.2023

7230 Kč

obrazek 140

3* Ubytování:
Sun Vera (Ex. Fun Point) – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Sun Vera (Ex. Fun Point)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 27.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sun Vera (Ex. Fun Point) a programem all inclusive za 7230 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz