TureckoObjevte krásy Bodrumu: 8 dní all inclusive dovolené v Turecku za 7990...

Objevte krásy Bodrumu: 8 dní all inclusive dovolené v Turecku za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám skvělý tip na mega levný zájezd do Turecka, který právě teď můžete zakoupit se slevou 56%. Vydejte se na last minute dovolenou do malebného tureckého města Bodrum. Termín 31.8.2023 – 7.9.2023 slibuje ideální příležitost užít si konec léta a zároveň se ponořit do historie a kultury této fascinující destinace. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Golden Age Crystal s programem all inclusive. Celý balíček včetně letecké dopravy z Prahy pořídíte za atraktivních 7990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bodrum je rodištěm slavného historika Hérodota a místem posledního odpočinku krále Mausola, jehož Mauzoleum je dodnes ohromující památkou. Toto město s bohatou historií naleznete na tureckém poloostrově, jehož pobřeží omývají vody Egejského moře. Během pobytu zde můžete navštívit mnoho fascinujících památek, jako je například Bodrumský hrad, který z návrší města dohlíží na malebný záliv. Také si můžete užít atmosféru místního trhu, kde na vás budou čekat typické turecké suvenýry, koření a další lahůdky. A pokud toužíte po odpočinku na pláži, Bodrum vám nabídne několik krásných pláží s azurovými vodami, které jsou jako stvořené pro relaxaci i koupání.

dovolená Turecko
dovolená Bodrum

Levná dovolená Turecko, Bodrum

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

31.8.2023 – 7.9.2023

7990 Kč

Levná dovolená v hotelu Golden Age Crystal - Turecko, Bodrum

4* Ubytování:
Golden Age Crystal
hodnocení 4 z 5 – výborné

Golden Age Crystal
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Bodrum na 8 dní v termínu 31.8.2023 – 7.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Golden Age Crystal a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Bodrum — | další nabídky od Invia.cz