Dovolená v ExoticeObjevte krásy Kapverdských ostrovů: Last minute dovolená s ubytováním ve 3* hotelu...

Objevte krásy Kapverdských ostrovů: Last minute dovolená s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte last minute dovolenou plnou klidu a pohody, Kapverdské ostrovy jsou pro vás skvělou volbou. V termínu 16.3.2023 – 23.3.2023 můžete strávit 8 dní na Ostrově Sal ve 3* hotelu Murdeira Village Resort za skvělou cenu 18990 Kč. Nabídka zahrnuje polopenzi a letenky z Prahy.

Murdeira Village Resort je velmi klidné místo s rodinnou atmosférou, ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Přímo u hotelu se nachází písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Prozkoumat mořské dno je možné i s vhodnou obuví. Pokud máte chuť na více, doporučujeme využít nabídku zdarma poskytovaného hotelového minibusu a odjet do města Santa Maria, kde na vás čeká nádherná pláž, která je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Kapverdských ostrovů, a kde si můžete prohlédnout město a užít si atmosféru Kapverdských ostrovů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kapverdské ostrovy jsou skvělou volbou pro ty, kteří touží po dovolené plné klidu a pohody. Nabídka last minute dovolené na Ostrově Sal v hotelu Murdeira Village Resort za cenu 18990 Kč zahrnuje letenky z Prahy, ubytování s polopenzí a bezplatnou kyvadlovou dopravu do města Santa Maria. V hotelu vládne rodinná atmosféra a v blízkosti se nachází písčitá pláž, kterou doporučujeme využít. Pokud máte chuť na více, odjeďte do města Santa Maria, kde si můžete prohlédnout město a užít si atmosféru Kapverdských ostrovů.

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

16.3.2023 – 23.3.2023

18990 Kč

obrazek 6

3* Ubytování:
Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Murdeira Village Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 16.3.2023 – 23.3.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a stavováním formou polopenze za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz