TureckoObjevte krásy Kemeru: Levná all inclusive dovolená v Turecku letecky z Prahy...

Objevte krásy Kemeru: Levná all inclusive dovolená v Turecku letecky z Prahy za 15548 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Turecké letovisko Kemer přináší skvělou příležitost pro všechny, kdo touží po last minute dovolené plné zážitků. V termínu 25.8.2023 – 1.9.2023 získáte za atraktivní cenu 15548 Kč ubytování ve 4* hotelu Kemer Dream s program all inclusive a leteckou dopravu z Prahy. Na místě vás čeká krajina s malebným pozadím v podobě pohoří Taurus, které jako ochranný závoj sestupuje k moři. Průzračná voda přidává celému prostředí kouzlo, jež nenechá nikoho chladným. Oblast kolem Kemeru patří k nejkrásnějším místům na Turecké riviéře, a není divu, že sem každoročně láká tisíce návštěvníků.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výjimečnost této destinace umocňuje i místní unikát, „věčně“ hořící plamen známý jako Yamar či řecky Chimaera. Tento ohnivý jev způsobuje plyn unikající z nedobytné skály. Procházky po hladkých oblázcích, návštěvy místních obchůdků a restaurací, a dokonce i výlet do historického města Olympos, to vše čeká na každého návštěvníka, který do Kemeru zavítá. Romantické večery s vůní pryskyřice se stanou nezapomenutelným zážitkem pro jedince vyhledávají jedinečnou atmosféru. Kemer získává turisty také svými překrásnými oblázkovými plážemi a průzračnou vodou. V centru města najdete jachetní přístav a promenádu s bohatou nabídkou obchodů, restaurací, kaváren, barů, uměleckých galerií a prodejen tradičních výrobků. Nezapomeňte využít také nabídku poznávacích výletů, abyste opravdu prozkoumali všechno, co tato fascinující destinace nabízí.

dovolená Turecko
dovolená Kemer

Levná dovolená Turecko, Kemer

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

25.8.2023 – 1.9.2023

15548 Kč

Levná dovolená v hotelu Kemer Dream - Turecko, Kemer

4* Ubytování:
Kemer Dream – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Kemer Dream
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Kemer na 8 dní v termínu 25.8.2023 – 1.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Kemer Dream a programem all inclusive za 15548 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Kemer — | další nabídky od Invia.cz