MadeiraObjevte krásy Madeiry: 9 dní ve 4* hotelu Santa Cruz Village s...

Objevte krásy Madeiry: 9 dní ve 4* hotelu Santa Cruz Village s polopenzí a odletem z Brna za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás parádní tip na komfortní srpnovou dovolenou na Madeiře! V termínu 15.8.2023 – 23.8.2023 můžete strávit 9 dní v krásném 4* hotelu Santa Cruz Village. Toto útulné ubytovací zařízení se nachází v poklidném městečku Santa Cruz, které je ideálním výchozím bodem pro objevování této nádherné ostrovní destinace.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Madeira je známá svou překrásnou přírodou a jedinečnými scenériemi. Během svého pobytu si můžete vychutnat procházky po úchvatných horských stezkách, navštívit tradiční vesničky s malebnými domky a ochutnat místní speciality. Kousek od hotelu se nachází přírodní kamenitá pláž s promenádou, která vás zve k procházkám podél pobřeží. Navštívit můžete také město Funchal, hlavní město Madeiry, které je plné historických památek, útulných kaváren a výborných restaurací.

Tato skvělá dovolená je navíc cenově dostupná, a to za pouhých 15990 Kč včetně ubytování ve 4* hotelu a stravování formou polopenze. Odlet na Madeiru je z Brna. Zájezd pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok, která se postará o všechny detaily vaší dovolené, abyste si naplno užili svůj pobyt na tomto ostrově. Nečekejte a rezervujte si svůj termín hned teď!

dovolená na Madeiře
od Invia.cz

Levná dovolená Madeira

letecky na 9 dní s polopenzí

15.8.2023 – 23.8.2023

15990 Kč

Santa Cruz Village, Portugalsko, Madeira

4* Ubytování:
Santa Cruz Village

další termíny
Santa Cruz Village

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Madeira na 9 dní s polopenzí za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


18.8.2023 – 26.8.2023 letecky z Prahy na 9 dní s polopenzí za 15990 CZK


— Madeira, Santa Cruz Village — | další nabídky od Dovolena.cz