PortugalskoMadeiraObjevte krásy Madeiry: 9 dní ve 4* hotelu u oceánu s polopenzí...

Objevte krásy Madeiry: 9 dní ve 4* hotelu u oceánu s polopenzí za 7590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Madeira, známá jako „květinový ostrov“, je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Portugalsku. Nachází se v Atlantském oceánu, zhruba 600 km od pobřeží Maroka. Ostrov je známý svým příjemným podnebím, nádhernou přírodou a bohatou flórou. Nabízí také nádherné pláže, vyhlídky na skalnaté útesy a fascinující horské túry.

Pokud plánujete návštěvu Madeiry, máme pro vás skvělou nabídku. Od 6.6.2023 do 14.6.2023 můžete strávit 9 dní na tomto krásném ostrově. S ubytováním ve 4* hotelu Vila Gale Santa Cruz za příznivou cenu 7590 Kč si zaručeně užijete nezapomenutelnou dovolenou. Hotel se nachází přímo u oceánu a pobřežní promenády, jen cca 200 metrů od centra malebné vesničky Santa Cruz, kde najdete několik obchůdků a restaurací, které vám nabídnou místní speciality.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se rozhodnete vydat se na výlet, ostrov Madeira vám poskytne mnoho možností. Hlavní město Funchal, které je vzdálené přibližně 20 km, je známé svým historickým centrem a malebným přístavem. Můžete se projít po jeho úzkých uličkách, navštívit tradiční trhy a ochutnat místní speciality. Pro milovníky přírody jsou zde nádherné botanické zahrady a přírodní parky, které skýtají úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Vydejte se na dovolenou na Madeiru a objevte krásy tohoto ostrova. Nezapomeňte si užít slunečné pláže, ochutnat místní speciality a prozkoumat úchvatnou přírodu. Madeira je skutečně rájem pro dovolenou.

dovolená Portugalsko
od Invia.cz

Levná dovolená Portugalsko, Madeira

letecky na 9 dní s polopenzí

6.6.2023 – 14.6.2023

7590 Kč

obrazek 7

4* Ubytování:
Vila Gale Santa Cruz
hodnocení 4,8 z 5 – fantastické

další termíny
Vila Gale Santa Cruz

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Portugalsko, Madeira na 9 dní s polopenzí za 7590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Portugalsko, Madeira, Vila Gale Santa Cruz — | další nabídky od Dovolena.cz