MaltaObjevte krásy Malty: Listopadová dovolená ve 4* hotelu a odletem z Vídně...

Objevte krásy Malty: Listopadová dovolená ve 4* hotelu a odletem z Vídně za 8990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Na koupání už to asi nebude, ale pokud vás láká poznat krásy Malty, která je právem považována za perlu Středomoří, bude pro vás tato nabídka skvělou volbou. Na programu je 11denní pobyt v termínu 17.11.2023 – 27.11.2023 v oblíbeném letovisku Mellieha na Maltě. Ubytování zajišťuje 4* hotel Paradise Bay Resort. Celý zájezd pořídíte právě teď za atraktivních 8990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Vídně. Samotný hotel se nachází na klidném místě v severní části ostrova, na skalnatém výběžku s impozantním výhledem na sousední ostrovy Gozo a Comino. Pokud byste chtěli vyrazit do centra letoviska Mellieha s bohatou nabídkou restaurací, obchodů a zábavních možností, čeká vás cca 6 km dlouhá cesta. Přístav trajektů na Gozo je od hotelu vzdálený cca 700 metrů a autobusová zastávka je prakticky před hotelem. Letiště je vzdáleno 35 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Malta je ostrovem plným historie a kultury, a určitě se vyplatí objevovat její krásy. Navštivte starobylou Vallettu s bohatými historickými památkami a úzkými uličkami. Nenechte si ujít příležitost ochutnat tradiční maltskou kuchyni a poznat místní kulinářské speciality. Pro milovníky přírody a krásných výhledů je zde možnost prozkoumat národní park Dingli Cliffs nebo se vydat na výlet lodí k ostrovům Gozo a Comino, kde můžete objevovat úchvatné pláže a průzračnou vodu. Malta je rovněž známá svými přírodními krásami a zajímavými archeologickými nalezišti. Ať už jste historický nadšenec nebo milovník krásné přírody, Malta má pro vás mnohé k objevování.

dovolená Malta
od Invia.cz

Levná dovolená Malta, Mellieha

letecky na 11 dní

17.11.2023 – 27.11.2023

8990 Kč

Levná dovolená v hotelu Paradise Bay Resort - Malta, ostrov Malta, Mellieha

4* Ubytování:
Paradise Bay Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3,6 z 5 – výborné

další termíny
Paradise Bay Resort

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Vídně

Tato nabídka (Malta, Mellieha na 11 dní za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Malta, Mellieha, Paradise Bay Resort — | další nabídky od Dovolena.cz